Hurtownia hydrauliczna PROTERM

Hurtownia hydrauliczna PROTERM

Przedsiębiorstwo PROTERM rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku. W swoim szerokim asortymencie hurtownia hydrauliczna https://proterm.sklep.pl/ posiada wiele towarów, spośród których każdy klient jest w stanie dobrać optymalny produkt dla swoich potrzeb. Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa zarówno inwestycji, firm oraz zakładów instalacyjnych jak i klientów indywidualnych. Hurtownia hydrauliczna PROTERM świadczy usługi w zakresie: projektowania i doboru urządzeń, wykonywania montażu, handlu i kompleksowych dostaw oraz serwisu i konserwacji instalacji.

Asortyment hurtowni hydraulicznej Proterm

W swoim asortymencie hurtownia hydrauliczna PROTERM posiada produkty najwyższej jakości od najlepszych producentów na rynku. Produkty dostępne w przedsiębiorstwie są podzielone na wiele kategorii. Wśród nich znajdują się między innymi: armatura wodna i gazowa, baterie, filtry wodne, pompy, rozdzielacze, szafki do rozdzielaczy, syfony, odpływy, węże, zawory, zestawy natryskowe, kształtki, brodziki, farby, silikony oraz wiele innych produktów.

W kategorii kształtki wyróżnić można: kształtki mosiężne, kształtki chromowane, kształtki ocynkowane, kształtki czarne gwintowane oraz kształtki spawalnicze. Pierwsze i drugie z wymienionych stosowane są głownie w instalacjach wodnych, grzewczych
i gazowych. Kształtki mosiężne oraz chromowane są bardzo trwałe oraz odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne.

hydraulika

Kształtki ocynkowane, kształtki czarne – dostępne w hurtowni instalacyjnej Proterm!

Kształtki ocynkowane wykorzystywane są w różnych typach instalacji. Cynkowanie żarowe jest jedną z najtańszych oraz jedną z najskuteczniejszych metod ochrony przed korozją. Dzięki cynkowej powłoce kształtki osiągają długą żywotność bez konieczności ich konserwacji. Kształtki czarne gwintowane są wykorzystywane do przesyłania nieagresywnych gazów oraz cieczy. Tego typu kształtki znajdujące się w asortymencie hurtowni hydraulicznej PROTERM są wykonane z dobrej jakości stali, dlatego też są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ostatnie z wyżej wymienionych kształtek to kształtki spawalnicze. Charakteryzują się one tym, że są wykonane z rury bez szwu.
Są wykorzystywane do redukcji oraz zmiany wymiaru instalacji ciepłowniczej, wodnej i gazowej. Hurtownia hydrauliczna PROTERM posiada szeroki zakres różnych kształtek w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy klient jest w stanie dobrać odpowiedni produkt dla siebie. Wszystkie kształtki pochodzą od dobrych i sprawdzonych producentów.

2 thoughts on “Hurtownia hydrauliczna PROTERM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + pięć =

Ścianka prysznicowa z luksferów – hit czy kicz Next post Ścianka prysznicowa z luksferów – hit czy kicz?